Proserv - Teknik Destek Hattı 0850 360 70 00

ŞİRKET PROFİLİ

Bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan MOBİSİS A.Ş. 2010 yılında PROSERV Bilişim Hizmetleri A.Ş. adı altında müşterilerine daha kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak amacı ile grup bünyesinde ayrı bir firma olarak faaliyet gösterme kararı almıştır.

 

OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) sektöründe faaliyet gösteren PROSERV, hizmet verdiği firmalara teknik servis ve proje çözümleri sunmaktadır. El terminali, barkod yazıcısı ve okuyucusu, endüstriyel ve tüketici segmentine yönelik tablet bilgisayar, kablosuz haberleşme altyapısı, RFID donanımları ve sarf malzeme ile ilgili konularda teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca sunduğu ofis IT hizmet paketi ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin tüm bilişim altyapılarını kapsayacak şekilde yazılım ve donanım desteği sunmaktadır.

Zaman içerisinde gelişen firmamız, hali hazırda konusunda uzman 20 personeli ile kendi sektörlerinde önde gelen firmaların servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Daimi müşterilerindeki ortalama 60.000 donanıma aylık ortalama 1.500 arıza kaydı, 1.000 telefon çağrısı desteği, 250 cihaza yerinde hizmet imkanı sağlamaktadır.